.

.

New
За Галакси S9 S9 Плус случај R-САМО Gundam Оригинални CNC Оклоп Школка Метал Алуминиум заштита на телефонот школка случај за Samsung S9 S9+

За Галакси S9 S9 Плус случај R-САМО Gundam Оригинални CNC Оклоп Школка Метал Алуминиум заштита на телефонот школка случај за

DEN 893.00
DEN 1190.40

Стока
Достапно.


Детали

Материјал:
за S9, за S9 Плус
Бренд Име:
R-САМО
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Галакси S9
Тип:
браник
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
5.8 inch/6.2 inch
Функција:
Анти-удар
дизајн:
Метален
Карактеристики:
Метал случај телефон
Мало Пакет:
Yes
Свеж

Избор на клиенти