.

.

New
DC 0-50A Мини Дигитален Ammeter со Зелена LED Дисплеј Тековната Панел Метар Напојување DC4.5-28V со 50A/75mV Шант

DC 0-50A Мини Дигитален Ammeter со Зелена LED Дисплеј Тековната Панел Метар Напојување DC4.5-28V со 50A/75mV Шант

DEN 312.00
DEN 612.96

Стока
Достапно.

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите предмети
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Ние accpet следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка; Пари Booker; Т/T; Western Union.
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Ние прифаќаме Alipay и Paypal тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
П : дали постои Следење на Број за мојот објект?
О : Доколку сакате парцела за да се следи , ве молиме изберете Кина пост воздух mail, Сингапур пост, или Express
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви Благодариме !
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. Дебела Бела жица мора да се поврзете негативни electrode на оптоварување, дебела Црна жица мора да се поврзете негативни electrode на напојување.5-28 V со 50 A/75m V Шант
Сосема нов и висок квалитет.
НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ
DC 0-50 A Мини Дигитален Ammeter со Зелена LED Дисплеј Тековната Панел Метар Напојување DC4.

Детали

Бренд Име:
KETOTEK
Број На Модел На:
ampermeter
Точноста Класа:
0.1 А
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
DIY Материјали:
Електрични
Димензии:
48 x 29 x 22 mm (L*W* H)
Напон:
DC4.5-28V
Температурата На Работа:
-10 centidegree ~ 65 centidegree
Мерен Опсег:
DC0-50A
Свеж

Избор на клиенти