.

.

New
Нова Промоција Бебе девојка Деца маица, фустан девојки кратко sleeve црна мачка, Т-маица, деца летна облека

Нова Промоција Бебе девојка Деца маица, фустан девојки кратко sleeve црна мачка, Т-маица, деца летна облека

DEN 258.00
DEN 292.80

Стока
Достапно.


2) Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по уплата
3) Кина пост воздух mail(Помалку 2kgs/парцели) ќе се 15-25 работни дена да пристигне,евтини но полека,ве молиме да бидете трпеливи.
боја : розова сива
Големина : 100-110-120-130-140
1) да ја прифатиме ЗАЧУВАМ,Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.ако не доби парцели, ве молам да ме контактирате директно. Ви благодариме & Најдобри желби!
До 2015 Најновите симпатична бебе девојки фустан лето, Т-маица ,девојки носат, мачка печатени.
Материјал : тоа е памучен материјал,но тоа е тенка, не на дебел материјал,becuase тоа е за летото носат,ве молиме обрнете внимание на тоа.
4) пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5) Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6) Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД.Се надевам дека ќе може да има големо шопинг во мојата продавница,Ако имате било каков проблем,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно.
започнете
крајот
Love My Stores' работниците секогаш се добредојдени сите делови на светот пријатели, Ние ќе се потрудиме да услуга за вас. Однапред ви благодариме за вашето трпение. ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите.

Детали

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Облека Должина:
Долго
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
001
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Краток
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Twill
Свеж

Избор на клиенти