.

.

New
Бремените жени фустан бременоста носат пролетта есен нови шарени градите-хранење породилно облекува мода старечки кошула, џемпер Tees

Бремените жени фустан бременоста носат пролетта есен нови шарени градите-хранење породилно облекува мода старечки кошула, џемпер

DEN 1231.00
DEN 1368.00

Стока
Достапно.


Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се добие царина.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака.
Логистика описот :
Драг Пријател, и ве молиме прочитајте ги информациите пред да ред
Транспорт време е за 10-90 дена, ако секогаш го добиете вашиот парцела во 30 дена, и ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.

Детали

Породилно Големина:
XL
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Породилно
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Боја Стил:
Контраст Боја
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
Gezmiajina
Облека Должина:
Долго
Дебела и тенка:
Обичните
Шема:
Лента
Боја:
Морнарско Сина
Начин на носење на:
Pullover
Големина:
XL
Yichang:
Средна Должина
Погодни за сезоната:
Пролет, Есен
Стил:
Корејската верзија
Свеж

Избор на клиенти