.

.

New
Мажите транспарентен и отворен вилушка истекување JJ дури и Машки чорапи дише завиткани сите conjoined чорапи секси тело нето sock геј

Мажите транспарентен и отворен вилушка истекување JJ дури и Машки чорапи дише завиткани сите conjoined чорапи секси тело нето

DEN 1238.88

Стока
Достапно.


П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.
Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Многу купувачот се каже дека тие се многу многу убава Боја
Јас ќе ви даде добра цена!!
ДОГОВОРОТ МЕНЕ Ако имате проблем,
ве молиме да ни ме,јас ќе одговори во рок од 12 часа
СЕ НАДЕВАМ ИМААТ ДОБАР СРЕЌА СЕКОЈДНЕВИЕТО!
Мажите транспарентен и отворен вилушка истекување JJ дури и Машки чорапи дише завиткани сите conjoined чорапи секси тело нето sock геј
Ние сме во моментов, специјализирани во Азија fashion & додатоци.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.

Детали

Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Фланелен
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
слободни
Свеж

Избор на клиенти