.

.

New
висок квалитет големи димензии жешки секси латекс jumpsuit плус големина патент стп поставите luru кожа тело порибување секси жени

висок квалитет големи димензии жешки секси латекс jumpsuit плус големина патент стп поставите luru кожа тело порибување секси

DEN 767.04

Стока
Достапно.


КОЛКОВИТЕ
Мерка околу потполност дел на вашиот колк. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Тоа е исто така се користи за било здолниште што седи под папокот. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Оваа мерка важи за сите наши панталони и шорцеви.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Детали

Големина:
M, XL, XXL
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
1222
Свеж

Избор на клиенти