.

.

New
Suitop црна латекс гума корсет со розова боја се намали за дами

Suitop црна латекс гума корсет со розова боја се намали за дами

DEN 4268.00
DEN 4492.80

Стока
Достапно.


Сите производи се проверуваат пред превозот и suitop гарантира за квалитетот на нашите производи.
Повратни информации
Ние го цениме и почитуваме сите наши клиенти повратни информации рејтингот и репутација и ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите прашања пријателски пред да замине негативни/неутрален повратни информации. Suitop нема да биде одговорен за сите пакети кои се изгубени за време на процесот на враќање, освен доказ за испорака потпис може да биде обезбедено.
Suitop латекс croset само
Важно Боја Белешки Металик боја ќе ве чини повеќе,ве молиме контактирајте го нашиот продажен пред место цел Различна боја има различна дебелина ,цената е различен ,ве молиме консултирајте се со нашите продажни На слики го покажува е по полски ,ние не може да полски вашата облека ,бидејќи тоа ќе се предизвика непотребни проблеми за превозот, а исто така да наштети на вашиот костум
Мерка и да се обезбеди вашиот големина на табелата (CM)
Висина
Б Врат должина
C Вратот(околу)
D Биста
E Половината
F Хип
G Бедрото(околу)
H Коленото(околу)
Јас месо тело(околу)
J Глуждот(околу)
К Горниот дел на раката(околу)
L Лактот (околу)
М Зглоб (околу)
N Вратот линија до Половината линија (Messure заедно bodyline)
О Половината линија на глуждот линија(Messure заедно bodyline)
Стр Вратот линија на глуждот линија (N+O)
П Inseam (на глуждот)*не на земјата
Р Рака Должина(рамо коските на зглобовите)
S Рамо Должина (рамо коските на рамото на коските)
Т Нога lenngth
У Главата Големина(околу)
V Тежина
W Родова ве Молиме испратете го вашето големина до нас
Сакате да Блесне Вашата Латекс Облека?
Ако сте виделе латекс во photoshoots или клубови, тоа веројатно се појавува мазна и многу сјајна.

Детали

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Viscose,Латекс
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ST-205015
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Материјал:
Природата латекс
Дебелина:
1.0 mm
Големина:
Please advise
боја:
Ве молиме, известете
Е Прилагодена:
Yes
Zip:
Како Што Сликите Покажуваат
превозот:
EMS&DHL&Кина пост Airl Mail&EUB
Снабдување Тип:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти