.

.

New
Suitop жолта catsuit латекс корсет за жени

Suitop жолта catsuit латекс корсет за жени

DEN 6216.00
DEN 6542.40

Стока
Достапно.


Ако сакате да се разменуваат облека, или ако постојат било какви грешки со вашата нарачка, вие мора да го извести ни во писмена форма или по e-mail во рок од 2 дена од приемот на вашата цел за враќање овластување број. Со малку фантазија ќе се откријат некои нови можности
Важно Боја Белешки Металик боја ќе ве чини повеќе,ве молиме контактирајте го нашиот продажен пред место цел Различна боја има различна дебелина ,цената е различен ,ве молиме консултирајте се со нашите продажни На слики го покажува е по полски ,ние не може да полски вашата облека ,бидејќи тоа ќе се предизвика непотребни проблеми за превозот, а исто така да наштети на вашиот костум
Мерка и да се обезбеди вашиот големина на табелата (CM)
Висина
Б Врат должина
C Вратот(околу)
D Биста
E Половината
F Хип
G Бедрото(околу)
H Коленото(околу)
Јас месо тело(околу)
J Глуждот(околу)
К Горниот дел на раката(околу)
L Лактот (околу)
М Зглоб (околу)
N Вратот линија до Половината линија (Messure заедно bodyline)
О Половината линија на глуждот линија(Messure заедно bodyline)
Стр Вратот линија на глуждот линија (N+O)
П Inseam (на глуждот)*не на земјата
Р Рака Должина(рамо коските на зглобовите)
S Рамо Должина (рамо коските на рамото на коските)
Т Нога lenngth
У Главата Големина(околу)
V Тежина
W Родова ве Молиме испратете го вашето големина до нас
Сакате да Блесне Вашата Латекс Облека?
Ако сте виделе латекс во photoshoots или клубови, тоа веројатно се појавува мазна и многу сјајна.

Детали

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Viscose
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ST-205026
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Материјал:
Природата латекс
Дебелина:
1.0 mm
Големина:
Please advise
боја:
Ве молиме, известете
Е Прилагодена:
Yes
Zip:
Како Што Сликите Покажуваат
превозот:
EMS&DHL&Кина пост Airl Mail&EUB
Снабдување Тип:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти