.

.

New
Нови 2017 Готски Секси Shinny Стакло Водат ПВЦ Винил Латекс Здолниште Catsuit Фетиш Украсен До Патент Назад Тепањето Пол Танц Гаќи

Нови 2017 Готски Секси Shinny Стакло Водат ПВЦ Винил Латекс Здолниште Catsuit Фетиш Украсен До Патент Назад Тепањето Пол Танц

DEN 1031.00
DEN 1199.04

Стока
Достапно.


Превозот Продавница No : 1848808
1. DHL,TNT express превозот обично се 3-5 работни дена (не вклучува одмор и викенд). Ви благодариме!
2. Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. 2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа.
Област
Време
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Запад Евра
Средниот-Исток
10-30 работни дена
Океанија
Исток Евра
Јужна Америка
Африка
30-45 работни дена
5. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек .
Плаќање Продавницата No : 1848808
1. Ние прифаќаме Кина Пост Воздух Mail, DHL, EMS,ТНТ,e Packet,Fed Ex превозот.
Повратни Информации Продавница No : 1848808
1. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на враќање на средствата , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Сите предмети мора да биде retuned во нивната оригинална состојба, или ќе одбие да направи реконструкција.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлината и на екранот
Слика Шоу
1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена (не вклучува одмор и викенд).

Детали

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AS316
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Сексуално Сугестивна:
No
боја:
Црна, Црвена
Големина:
S M L
испорака:
брзо
малопродажната/трговија на големо:
Поддршка
Превозот начин:
DHL,EMS,Epacket,Кина, Воздухот Mail Пост,Други
Клучни зборови:
Жените Здолништа
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Свеж

Избор на клиенти