.

.

New
Секси Sleepwear долна Облека Babydoll BODYSUIT Мрежа Теди Флорални Тело Порибување Интимни Catsuit бебе кукла облечи 6896

Секси Sleepwear долна Облека Babydoll BODYSUIT Мрежа Теди Флорални Тело Порибување Интимни Catsuit бебе кукла облечи 6896

DEN 223.68

Стока
Достапно.


Состојба : 100% сосема нов
Боја : слика боја
Големина : една големина S-L (Ткаенина е флексибилен)
(овој објект имаат само една големина,но,Ткаенина е флексибилен може да се прилагоди )
Миење и одржување Совети :
Температурата на водата под 40 степен рака мие најдобри не се фаќа тешко , не може да се избелени и пеглање ,Имитација на кожа материјал не се пеглаат
Карактеристики :
(1)Види-преку телото дава чувство на пол ; (2) Направен од високо-квалитетен материјал, нежно да женска кожа; (3) Тоа може совршено да се покаже вашиот витки нозе, и секси облини; (4)Сигурни дека за да им даде на вашиот мед или сопруг голем пријатно изненадување!

Детали

Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
S-L (Ткаенина е флексибилен)
Бренд Име:
II-KR
Материјал:
Памук,Микрофибер
Ткаенина Тип:
Dobby
Свеж

Избор на клиенти