.

.

New
WIZAMONY 5 компјутери Врвот Одделение Кинески Longquan Celadon Ди Печката рачно изработени Подарок Пакет Кинески Порцелан Kungfu Чај Постави Висок Квалитет

WIZAMONY 5 компјутери Врвот Одделение Кинески Longquan Celadon Ди Печката рачно изработени Подарок Пакет Кинески Порцелан Kungfu

DEN 4316.00
DEN 4795.20

Стока
Достапно.


55 5pcs Врвот Одделение Кинески Longquan Celadon Ди Печката Слива Зелена и Прав од Зелен рачно изработени со Подарок Пакет Кинески Порцелан Kungfu Чај Постави Висок Квалитет
2009.9 Celadon Порцелан во Longquan Печката Станува Светско Наследство Странски Гости се посета на нашата работилница на Longquan Celadon Следниве се Изложбени Хали на Longquan Celadon Ди Печката Слива Зелена Teapot Примерок Чај Првенство Подарок Пакет Ди Печката Прав Зелена

Детали

Полнење Тип:
5 парче сет
Бренд Име:
WIZAMONY
Материјал:
Керамички
Број на Корисници:
4
Количина:
Пет Парчиња со подарок пакет
боја:
Ди Печката Слива Зелена Зелена Прав
Свеж

Избор на клиенти