.

.

New
Топла продажба Леано железо тенџере соголени железо teapot јужниот дел на Јапонија, Јапонски Peony мини железо литургија тенџере 35ml

Топла продажба Леано железо тенџере соголени железо teapot јужниот дел на Јапонија, Јапонски Peony мини железо литургија тенџере

DEN 830.00
DEN 902.40

Стока
Достапно.


Детали

Капацитет:
35ml
Свеж

Избор на клиенти