.

.

New
200CC Пурпурна глина teapot рамен Xi Ши рачно изработени zisha кунг фу литургија drinkware со подарок кутија 23.2

200CC Пурпурна глина teapot рамен Xi Ши рачно изработени zisha кунг фу литургија drinkware со подарок кутија 23.2

DEN 1445.00
DEN 1829.28

Стока
Достапно.

И ако вашата земја има посебни барањето за увоз цел, љубезно ве молиме да ги споделите со нас, и ние може да го напишете детали како што сакате. E-пакет Превозот : Ова превозот пратите само за НАС, за жал не се достапни за други земји.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Кина Пост Воздух Mail Превозот : Ова превозот, ги испратите на најголем број на земји. Обично тоа треба цела 35-65days да пристигнат. Ние ќе пишува пониска вредност на цел пакет на услуги за да ви помогне да се избегне царинската управа. Би сакала да ве запознаеме со нашата смисла за вас.
По-продажбата на Услугата :
Ние работиме напорно за да ви понуди најдобар квалитет и услуга овде, ако има било какви прашања, слободно дозволете ми да знам.
Повратни информации : Кога сте примиле пакетот и се допаѓа, љубезно comfirm примени цел и остави позитивни повратни информации со целосна ѕвезди за нас. Понекогаш тоа може да се должи на лошите временски услови или други фактори одложи за време на превозот, ако сте загрижени во ред, ве молиме испратете порака до нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши овој проблем.
Виолетова глина teapot рамен Xi Ши рачно изработени zisha кунг фу литургија drinkware 200 CC
Материјал : виолетова глина
Капацитет : 200 CC
Големина : 12. За други превозот како DHL, UPS-от, EMS, треба да плати дополнителни трошоци за вашата нарачка. Прашањето За Царинската : Повеќето од корисниците ќе го испрати е-мејл да поставуваат прашања во врска со царина.

Детали

Капацитет:
201-300ml
Бренд Име:
TWND
Материјал:
Виолетова Глина
Спецификација:
200 ml
Објектот нема:
1
S обичај обработка:
Тоа е
Заслужуваат да чај лента:
No
Со функцијата на вода:
No
Свеж

Избор на клиенти