.

.

New
Електричен Котел комбо Лични Стакло Електрични постојана температура Teapot Изолација Стакло Електричен Котел Прилагодливи Сет Чај

Електричен Котел комбо Лични Стакло Електрични постојана температура Teapot Изолација Стакло Електричен Котел Прилагодливи Сет

DEN 1391.00
DEN 2207.52

Стока
Достапно.

Вашиот признавање е многу важно за нас.7 cm*7cm
пакет : teapot / капак / Цедилка и база на шпоретот
Превозот :
Ако сакате да се избере express до превозот тоа, ние треба да ви наплатат превозот надомест. Центарот на потоплите е топло, кога тоа е работа, ве молиме да не го допре. (Оставете порака од aliexpress)
Ние ќе одговори на вашата порака во 12hrs. И ефектот ќе биде подобрена со маска на. На затоплување ефект е различно на различни материјали, се работи најдобро со купер е најдобар, следен со стакло, и проследено со пластика. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и локација пост превозот или времето, далечински местото на вашиот престој. Не се мијат производ во вода.
Карактеристики и Спецификации : се Задржи вашата шолја вода, чај, кафе, млеко или други пијалаци на 0-60 Прави да уживате во топла пијалаци секогаш кога ќе посакате Со атрактивни алуминиум изглед, овој објект е совршен додаток за вие да уживате во вашиот пијалоци и дома и во канцеларија. Потоплите е да се задржи на температурата на 0-60 само, не може да се вари со вода. Стави кригла на пијалаци потоплите. (Како, на пример, EMS, DHL, ), Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди добар превозот услуга.Ве молиме контактирајте со нас преку ни остави порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на овој проблем.

Детали

Материјал:
Стакло
Бренд Име:
Relea
Капацитет:
500ml
Капацитет:
201-300ml, 1.0 L
Свеж

Избор на клиенти