.

.

New
Виолетова Кунг Фу teapot Мини Мали Двојно Црвено Справи со Ушите Топлина-Отпор Стакло Teapot Вода, Кафе, Чај Тенџере со infuser & Капак

Виолетова Кунг Фу teapot Мини Мали Двојно Црвено Справи со Ушите Топлина-Отпор Стакло Teapot Вода, Кафе, Чај Тенџере со infuser

DEN 768.00
DEN 825.60

Стока
Достапно.


Детали

Капацитет:
150ml
Материјал:
Виолетова Глина
Свеж

Избор на клиенти