.

.

New
TTLIFE Висок Квалитет Nonstick Тава Пржени Јајца и Бифтек Saucepan Мала Тава Рамен Не-стап Садови Печење Тави

TTLIFE Висок Квалитет Nonstick Тава Пржени Јајца и Бифтек Saucepan Мала Тава Рамен Не-стап Садови Печење Тави

DEN 659.00
DEN 954.24

Стока
Достапно.


Спецификација
Материјал : не ' рѓосувачки челик Стил : корејски стил Посебни карактеристики : не држи пан Надворешниот кутија спецификација : 5.(Празник освен). мулти слој композитни структура може да се задржи чиста и лесно да се мијат, додека одржување на не стап карактеристики. Ние ќе брод предмети во рамките на 3 дневна откако ќе се направи исплата. Ако тоа е оштетен кога ќе се примени Ако не ја добиете вашата цел . Gve ни 5stars повратни информации и да оставите порака,контактирајте со нас на нов поредок ќе добијам 5% попуст.навистина брзо. одлична нерѓосувачки челик материјал, брз пренос на топлина.modname=ckeditor
TTLIFE Висок Квалитет Nonstick Тава Пржени Јајца и Бифтек Saucepan Мала Тава Рамен Не-стап Садови Печење Тави
Карактеристики
1. Нашите производи штета стапка е многу ниска. можете да ги пратите на вашиот парцела во цел страница.
Она што за пакет? Ние се големо внимание во пакување секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас.5 cm Тежина : 0. ако имате барање на предмети, контактирајте со нас или да се направи порака под цел. можете исто така да изберете DHL, или ЕМС, нормално ќе може да се добие во рок од 3-12days. Ве молиме не го отвори спорот и да даваат лоши повратни информации!
Како можам да добијам попуст и повеќе помош? Ако има потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас ние ќе ви понудат добра цена. Ве молиме контактирајте со нас,ние може да slove сите на вашето прашање.

Детали

Тип:
Тави
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Садот Покријте Тип:
Без Тенџере Маска
Тави Тип:
Griddles & Грил Тави
Број На Модел На:
JJHSGBZ040000
Капацитет:
1-2L
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Применливи Шпоретот:
Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет
Дијаметар:
24cm
Вок тип:
Не-стап
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
TTLIFE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти