.

.

New
модерната акрилик LED Таванот Светла за Дневна Соба и спалната соба на таванот светилка Декоративни абажур Lamparas де techo

модерната акрилик LED Таванот Светла за Дневна Соба и спалната соба на таванот светилка Декоративни абажур Lamparas де techo

DEN 5724.00
DEN 7632.00

Стока
Достапно.

модерната акрилик LED Таванот Светла за Дневна Соба и спалната соба на таванот светилка Декоративни абажур Lamparas де techo
Опис : на таванот Светлина
Боја : како на сликата шоу
Материјал : акрил +ironware
Далечинска Контрола : да, само dimmable со далечински имаат
LED Вклучуваат или Не : ДА
Апликацијата места : Седи соба/Спалната соба/Хотел/Рекреација област/Club/Бар/Кафе соба

Детали

Боја На Каросеријата:
4 глави, 6 шефови, 12 глави, 15 глави
Wattage:
warm white, cold white, dimmable with remote
Тип На Објект:
таванот светла
Примена:
Кујната,Студија,Трпезарија,Foyer
Тело Материјал:
Кристал,Ironware + Акрилик
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CE,RoHS
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Материјал:
acryl
База Тип:
FESTOON
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
таванот светла
Број На Модел На:
Д-019
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Бренд Име:
SUNMPOOS
Гаранција:
1years
Број на извори на светлина:
4
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Свеж

Избор на клиенти