.

.

New
Ултра-тенок акрилик LED таванот светилка дома дневна соба и спалната соба студија осветлување бизнис ресторан Таванот светла 110-240V

Ултра-тенок акрилик LED таванот светилка дома дневна соба и спалната соба студија осветлување бизнис ресторан Таванот светла

DEN 4399.00
DEN 5865.60

Стока
Достапно.


Стил : Модерна Светилка сенка материјал : акрилик области на Примена : дневна соба, спална соба, студија, коридор, трпезарија, кујна, влезот, hotel соба, болница, училиште и Главното поле на примена : семејството / бизнис Напон : 240 V - 110 V Просечен животен век : 50000 (H) Switch тип : switch / далечински управувач за Далечинска контрола : само светлината прилагодливи Светилка спецификација : не база извор на Светлина тип : LED светилка Зрачење област; 30 - 10 квадратни метри извор на Светлина боја : Бела светлина, * 1 таванот светилка Топла светлина * 1 таванот светилка Светлината прилагодливи * 1 таванот светилка + далечински управувач Треба 【Внатрешна Топло Надвор Кул & Внатрешна Кул Надвор Топло】 ве Молиме оставете порака за нас, цената и бела светлина, топло светло исто;Светлината прилагодливи - со сите карактеристики на!

Детали

Боја На Каросеријата:
бела светлина, Топла светлина, Brightnessadjustable
Wattage:
45X45CM 48W, 52X52CM 56W, 60X40CM 65W, 65X65CM 68W, 90X60CM 98W
Тип На Објект:
таванот светла
сертификација:
CQC,CE,FCC,RoHS,ССА,CCC
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
acryl
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
45X45CM 48W/52X52CM 56W/60X40CM 65W/65X65CM 68W/ 90X60CM 98W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
HSHIXINMAO
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Примена:
Foyer
Употреба:
За итни случаи
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Осветлување Област:
15-30square метри
Карактеристики:
Safe + заштеда на енергија + нагласени
База Тип:
Оптоварување
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Заврши:
Никој
Свеж

Избор на клиенти