.

.

New
OYGROUP Гроздобер Мини Таванот Светилка База на Индустриски Осветлување Ретро Светилки Прилагодливи за Кафе Бар Таванот Lights #OY16C04D-мали

OYGROUP Гроздобер Мини Таванот Светилка База на Индустриски Осветлување Ретро Светилки Прилагодливи за Кафе Бар Таванот Lights

DEN 974.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.


Модел No : OY16 C04 Д-мали
Напон : 110 V-240 V
Големина на :
Мала Големина : L19cm*17cm / L7.48inch*H6.7inch Прибл.
Материјал : Железо
Извор на светлина : GU10*1piece
Стил : Лофт
Светилка тело боја : Црна
Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќа .

Детали

Абажур Боја:
Црна
Боја На Каросеријата:
Црна
Бренд Име:
OYGROUP
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Железо
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Стил:
Гроздобер
База Тип:
GU10
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Никој
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
1-3square метри
Техника:
обложено
Гаранција:
1
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
OY16C04D-мали
Карактеристики:
Гроздобер
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
таванот светла
Тип На Објект:
таванот светла
Свеж

Избор на клиенти