.

.

New
Aisle светла кристал светилка коридор светла влезот светла ходникот светла балкон таванот светилка спалната соба светилки

Aisle светла кристал светилка коридор светла влезот светла ходникот светла балкон таванот светилка спалната соба светилки

DEN 936.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.

производ детали

Детали

Абажур Боја:
Бела
Wattage:
Dia 120mm, Dia 150mm, Dia 200mm, Dia 250mm, Dia 300mm, Dia 350mm, Dia 400mm, Dia 500mm, Dia 600mm, Dia 800mm
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
CHUSUKRU
Техника:
обложено
Карактеристики:
кратка модерна
Тело Материјал:
ABS
Употреба:
За итни случаи
Гаранција:
2 години
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
1
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Foyer
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,RoHS,УЛ,VDE
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Напон:
220V
Материјал:
Кристално
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
3050608
Боја На Каросеријата:
Бела
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки, Заштеда на Енергија, LED Светилки
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Студија, Постелнина Соба
Бродови Од:
Кина
Свеж

Избор на клиенти