.

.

New
Оригиналниот Магнетни тастатура случај за 10.1 инчен HP павилјон X2 10-J013TU таблет компјутер за HP павилјон X2 10 J024TU тастатура случај

Оригиналниот Магнетни тастатура случај за 10.1 инчен HP павилјон X2 10-J013TU таблет компјутер за HP павилјон X2 10 J024TU тастатура

DEN 2052.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.


Моден Магнетни вшмукување тастатура случај за 10.1 инчен HP павилјон X2 10-J013 TU PC таблет компјутер за HP павилјон X2 10-J013 TU КОМПЈУТЕР тастатура случај

Детали

Стил:
за таблет
Примена:
таблета
Пакет:
Yes
Јазик:
Англиски
Бренд Име:
Kakay
Работата Стил:
Мембраната
Интерфејс Тип:
USB
Тип:
Жичен
Број На Модел На:
hkik
Тастатура Стандард:
Таблета Тастатура
Свеж

Избор на клиенти