.

.

New
Висок Јасно Tpu Тастатура заштитници на кожата Опфаќа guard За DELL Inspiron M531R 5535 5537 5521 3521 3537 15.6-инчен 2013 порака

Висок Јасно Tpu Тастатура заштитници на кожата Опфаќа guard За DELL Inspiron M531R 5535 5537 5521 3521 3537 15.6-инчен 2013 порака

DEN 475.20

Стока
Достапно.


Ако вашиот "Внесете" клуч изгледа како "7" облик (ЕУ верзија), оваа маска може да НЕ се вклопи. Тоа е широко се користи во воздушната индустрија.
Дебелина : 0.
Ќе не нула LCD кога екранот е затворен
Навремено-отпорни дизајн; може да се чуваат во секој случај или било каде (на пример : торба, џеб, компјутер случај, итн. Поради особениот не-токсични, пропустливост на вода, масло-отпор, водоотпорност и мувла - отпор, TPU е широко се користи во медицинската индустрија.
Производ карактеристики :
Материјал : Висок Квалитет на Термопластични Urthanes (TPU).
Обезбедува удобно, не се лизга се чувствуваат што quiets притискање звуци
Пренослив и Перат
Држи скапи лаптопи нови и чисти во секое време
Штити лаптоп од штети како нечистотија, маснотии, течни, и dus
.
Висок Јасно Транспарентен Tpu Тастатура заштитници на кожата Опфаќа guard За M531 R 5535 5537 5521 3521 3537 15.
TPU материјал насоки : TPU е флексибилен полимер материјал и неговото целосно име е Термопластични Полиуретан.
Одговара оваа тастатура :
Нашата Тастатура Заштитник на кожата поддршка на САД/Engilsh верзија на тастатурата,
НЕ ги поддржуваат Европа верзија тастатура која голем "Внесете" како "7".)
Прилагодени да одговараат на секое копче совршено и нема да се наруши кога пишување. Познат како 21-от век, е нов тип на еколошки материјал, TUP специјални молекуларна структура го прави имаат одлични физички функции, како што се флексибилноста, носат-отпор, сила, цврстина, продолжување и температура адаптибилност и така натаму.

Детали

Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Dustproof
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Бренд Име:
KH
Производи Статус:
Акции
Материјал:
TPU
Свеж

Избор на клиенти