.

.

New
Тастатура Покрива Кожата Страствен Про Алатки Жешки копчиња Дизајн За Apple Тастатура со Нумеричка Тастатура Поврзаниот USB за iMac G6 Десктоп КОМПЈУТЕР Жичен

Тастатура Покрива Кожата Страствен Про Алатки Жешки копчиња Дизајн За Apple Тастатура со Нумеричка Тастатура Поврзаниот USB за

DEN 479.52

Стока
Достапно.

Обезбеди ултра удобно чувство за вашиот пишување
Намали звукот кога вашиот тип во тивка средина како libranes и сала за состаноци
Тастатурата ги Покрие заштита на вашиот десктоп против секојдневниот опасности елемент кој може да се добие во помеѓу копчињата и закани за вашиот компјутер здравје
Оваа Тастатура Покрие спречува тастатурата 's клуч од општа употреба и абење предизвикани од секојдневна употреба перат и лесно да се отстрани
Компатибилен со i Mac Пакет : 1 x Тастатура Маска
Нашите производи :
* Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена. Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.
Тастатура Покрива Кожата Страствен Про Алатки Жешки копчиња Дизајн За Apple Тастатура со Нумеричка Тастатура Поврзаниот USB за i Mac G6 Десктоп КОМПЈУТЕР Жичен
Опис :
Погоден за : for IMAC десктоп компјутер
DEHAI Страствен Про Алатки Кратенка дизајни, одговараат за Страствен Про Алатки за корисникот, особено луѓето не се запознаени со Страствен Про Алатки жешки копчиња, да ви помогне да ја зголеми твојата работа ефикасност. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Детали

Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
DEHAI
Апликација Големина:
Општи Тастатура
Материјал:
Силикони
Пакет:
No
Дебелина:
0.2 ММ ултра-тенок
сертификација:
CE за macbook тастатура маска
Функција:
Dustproof,Водоотпорен
Применливи модели:
Macbook
Апликација Големина:
За iMac
Шема:
за imac Страствен Про Алатки
is_customized:
Yes
Количина:
1pcs
верзија:
Распоред на тастатурата налепници покритие за imac
Број На Модел На:
за iMac G6 Десктоп КОМПЈУТЕР Wired. На располагање и во двете НАС(ANS) и ЕУ(IOS)
Свеж

Избор на клиенти