.

.

New
Силиконски Тастатура Покрива Кожата Десктоп Компјутер Боја Заштитник со Нумерички Налепници Keypads за Apple iMac G5/G6 MB110LL/A

Силиконски Тастатура Покрива Кожата Десктоп Компјутер Боја Заштитник со Нумерички Налепници Keypads за Apple iMac G5/G6 MB110LL/A

DEN 287.52

Стока
Достапно.

Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ние Брод на Светот. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
Силиконски Тастатура Покрива Кожата Десктоп Компјутер Боја Заштитник со Нумерички Налепници Keypads за Apple i Mac G5/G6 MB110 LL/A
Опис :
Погоден за : IMAC десктоп компјутер
Ја остава вашата тастатура јасно видливи
Тастатура на Кожата направени од издржлив флексибилни не се лизга полиуретан. Ако не't receive објектот по 35 дена,ве молиме контактирајте со нас, ние'll се истражи и да се реши испорака проблем.
Гаранција
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 12 месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Мора да го вклучите вашиот aliexpress име и краток опис на неисправни проблем во вашето враќање пакет. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Контактирајте Со Нас
Нашата канцеларија часа се :
- 10 : 00 часот наутро до 19 : 30 часот (GMT +8) од понеделник до петок
- 10 : 00 часот наутро до 15 : 00 часот (GMT +8) од сабота
И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници
Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници.

Детали

сертификација:
CE
Дебелина:
ултра-тенок
Функција:
Водоотпорен,Dustproof
Апликација Големина:
Општи Тастатура
Применливи модели:
Macbook
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
DEHAI
Пакет:
No
Материјал:
Силикони
Шема:
За Apple iMac тастатура Маска
is_customized:
Yes
број:
1 buc
Свеж

Избор на клиенти