.

.

New
Завеса додатоци tieback tassels ремени камен приврзоци накит декоративни додатоци

Завеса додатоци tieback tassels ремени камен приврзоци накит декоративни додатоци

DEN 856.00
DEN 940.80

Стока
Достапно.


Име на производ : Tieback tassel
Големина : 77cm
Тежина : околу 350 грама
Материјал : Полиестер со вжарено, Пластични
Боја : Како што е прикажано

Детали

Употреба:
Декоративни,Домашен Текстил,Завесата
Број На Модел На:
S002
Бренд Име:
VONOS
Тип:
Tieback Tassel
Материјал:
100% Полиестер
Свеж

Избор на клиенти