.

.

New
CHENGBRIGHT Нови 10 Метри 16CM Ширина Полиестер Чипка Tassel Цвет Завеса Крпа Чипка Дома Декорација Додатоци Текстилни Tassels

CHENGBRIGHT Нови 10 Метри 16CM Ширина Полиестер Чипка Tassel Цвет Завеса Крпа Чипка Дома Декорација Додатоци Текстилни Tassels

DEN 806.00
DEN 1007.52

Стока
Достапно.


CHENGBRIGHT Нови 10 Метри 16 CM Долго Полиестер Чипка Tassel Цвет Завеса Крпа Чипка Дома Декорација Додатоци Текстилни Tassels

Детали

Големина:
5Meters, 10Meters
Употреба:
Дома Текстил,Облека,Декоративни,Да Се Видиме,Завесата
Тип:
Fringe
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
ChengBright
Број На Модел На:
Одвод su
боја:
Како слики
Ширина:
About 16cm/6inch
Должина:
5Meters /Lot 10Meters /Lot
квалитет:
Висок квалитет
Свеж

Избор на клиенти