.

.

New
CHENGBRIGHT Нови 10 Метри 10cm Долго Европски Стил Нови Завеси Tassel Чипка Декоративни Додатоци Шиење рачно изработени Текстил Diy

CHENGBRIGHT Нови 10 Метри 10cm Долго Европски Стил Нови Завеси Tassel Чипка Декоративни Додатоци Шиење рачно изработени Текстил

DEN 1651.00
DEN 2063.52

Стока
Достапно.


CHENGBRIGHT Нови 10 Метри 10cm Долго Европски Стил Нови Завеси Tassel Чипка Декоративни Додатоци Шиење рачно изработени Текстил Diy

Детали

Број На Модел На:
Pai Su
Употреба:
Дома Текстил,Облека,Декоративни,Да Се Видиме,Завесата
Тип:
Fringe
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
ChengBright
Ширина:
10cm
боја:
Како слики
Должина:
10Meter/Lot
Свеж

Избор на клиенти