.

.

New
Сонцето Цвет Кинески јазол Керамика Tassel Виткање Фан Шарм Pendant Занаетите Рака Фан Додатоци DIY Торба за во Автомобил Виси Декорација

Сонцето Цвет Кинески јазол Керамика Tassel Виткање Фан Шарм Pendant Занаетите Рака Фан Додатоци DIY Торба за во Автомобил Виси

DEN 571.20

Стока
Достапно.

производ Совети на Сите рачно изработени, секој работник во производството, со монистра и tassels на различни бои, а сликата е поинаква. Режимот на транспорт
>= 50pcs Слободни ЕМС express, време : 8 - 10days.
Спецификација
Материјал rayon
вкупниот долг 27cm
кинески јазол широк 3.8 cm
Пакување : картичката на хартија,opp вреќа
Политика На Враќање
Ако Стоките имаат проблеми со квалитетот, следната пратка се направи до бројот.
Објаснување
1. Пристигнување време е обично 20 - 59days, 60 дена подоцна не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. 2. Ние кога пратката, ќе ја испита производ на квалитетот; Има прашање товар, ние не ќе ви даде
3. Кога ние не на интернет, може да поднесе налог , по што оди на работа, добива во вашиот налог, ќе контакт со вас.

Детали

Големина:
long 27cm
Материјал:
100% Rayon
Употреба:
Декоративни
Тип:
Tassel
Свеж

Избор на клиенти