.

.

New
CHENGBRIGHT Нов Стил 1 Метар 15cm Долго Европски Стил Нови Завеси Tassel Чипка Декоративни Додатоци Шиење рачно изработени Текстил

CHENGBRIGHT Нов Стил 1 Метар 15cm Долго Европски Стил Нови Завеси Tassel Чипка Декоративни Додатоци Шиење рачно изработени Текстил

DEN 307.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


CHENGBRIGHT Нов Стил 1 Метар 15cm Долго Европски Стил Нови Завеси Tassel Чипка Декоративни Додатоци Шиење рачно изработени Текстил

Детали

Број На Модел На:
Pai Su
Употреба:
Дома Текстил,Облека,Декоративни,Да Се Видиме,Завесата
Тип:
Fringe
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
ChengBright
Ширина:
15cm
боја:
Како слики
Должина:
1Meter/Lot
квалитет:
Висок квалитет
Свеж

Избор на клиенти