.

.

New
2 дворови Шиење Декорација Памук Дополнителните Tassel Трим Тенка Чипка 7LS74

2 дворови Шиење Декорација Памук Дополнителните Tassel Трим Тенка Чипка 7LS74

DEN 119.00
DEN 140.16

Стока
Достапно.

Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Услови
1. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 15-25 денови за вас.
Повратни информации
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод
5. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.EMS,UPS-от,DHL,изразат испорака обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.
Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас
Превозот
1. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме оставете ни активни повратни информации.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.Опис на производот 25мм Широк Должина: 2 метри = 1.8 метри, главен материјал е памук
Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т.

Детали

Тип:
Fringe
Бренд Име:
OZXHIXU
Употреба:
Декоративни,Домашен Текстил,Завеса,Облека
Број На Модел На:
7LS74
Материјал:
Памук
Должина:
2 дворови=1.8 метри
Свеж

Избор на клиенти