.

.

New
16CM Ширина Декоративни Tassel Дополнителните Чипка Намали За Завеса/Фустан за Шиење 11Meters По Многу

16CM Ширина Декоративни Tassel Дополнителните Чипка Намали За Завеса/Фустан за Шиење 11Meters По Многу

DEN 1459.00
DEN 1535.52

Стока
Достапно.


Боја Неусогласеност Разлики во боја може да се предизвика од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл ,Сепак, ако мислите дека објектот примена е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас. Било оштетени или исчезнати објект. Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ако сте задоволни со нашите производи и Целата услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Користи објект или вештачки штета е да не се прифаќаат. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние не сме responsable за испорака неуспех поради погрешна адреса ќе оставиме да ни кога наредил. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Повратни информации 1. Ве молиме контактирајте со нас со 7 дена за замена или рефундирање ве Молиме не го отвори спорот без комуникација 2. Превозот 1,ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 6 ден. 2,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе се направи нарачка.
име : 16cm дополнителните украси за curatin
материјал : полиестер
количина : 11 метри по многу
Разликите во боја може да се предизвика од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина и слично,ве молиме да се разбере,ви благодарам.

Детали

Тип:
Fringe
Употреба:
Декоративни,Домашен Текстил,Завеса,Облека
Број На Модел На:
5-032
Бренд Име:
Shawnmanor
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
16cm
Должина:
11 meters
Свеж

Избор на клиенти