.

.

New
10pcs 16cm Рачно Изработени Видиме Свила Tassel Дополнителните Накит Додатоци Наоди 25 Бои DIY Облека завеса декорација TS002

10pcs 16cm Рачно Изработени Видиме Свила Tassel Дополнителните Накит Додатоци Наоди 25 Бои DIY Облека завеса декорација TS002

DEN 573.00
DEN 603.36

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Мешани Бои
Употреба:
Дома Текстил,Облека,Декоративни,Да Се Видиме,Завесата
Број На Модел На:
ts002
Материјал:
100% Rayon
Тип:
Tassel
Употреба:
Кеси
вкупна должина:
16cm
Свеж

Избор на клиенти