.

.

New
20pcs/многу 14 (34cm) долго 46cm широк Златна sliver Шампањ Ткиво Tassel Гарланд, Празник Банер, Свадба Bunting

20pcs/многу 14 (34cm) долго 46cm широк Златна sliver Шампањ Ткиво Tassel Гарланд, Празник Банер, Свадба Bunting

DEN 954.24

Стока
Достапно.


Големина : 14 инчи(34cm) долго, 46cm ширина
Сите ткиво tassel пристигне рамна, претходно укината, со 2 метар twine јаже за лесно да го предадете.
Можете да се Меша и Натпревар Било која Боја сакате.
Производ детали Опис
Овој труд tassel е изработен од ленти од обоени ткиво хартија.
Кога ќе ги нарачате во Зачувам, јас како што го плаќаат картичка (ЈЕНИ примени) TKS.
Ако не ја напуштат секоја порака , ние ќе брод нив и надвор како пакет вклучувајќи, или ние ќе брод произволна боја од заѕвони.
Ние веруваме во голема услуга во секое време, цело време. ве молам оставете ме на позитивен фидбек.
ве молиме изберете N×5pcs на секоја боја,N е позитивен број.
Секој гарланд е страна намали + врзани со многу внимание и грижа.
Ве молиме имајте во предвид дека ќе има мало боја diference поради различни компјутерски монитор прикажува.
Tassel гарланд е одлична за :
свадби, булчински тушеви, роденден партии, бебето тушеви, дома декор, градинка или детска соба
фото позадина, и многу повеќе!
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, Т/Т ве Молиме изберете било кој начин сакате.
пакување : 5pcs(листови), во една јасна opp кеси
Да го избере Бои!
Сликата е сите достапни бои што имаат да понудат.
Нашиот главен производ
нов производ
1. Посакувам да ви се допаѓа мојот објекти и услуги.
Ве молиме посетете ја нашата над производ,можете да најдете нешто што ви се допаѓа.

Детали

Тип:
Fringe
Употреба:
Декоративни
Број На Модел На:
ttg-01
Материјал:
Хартија
Свеж

Избор на клиенти