.

.

New
50-100CM сите полиестер tassel чипка, стомакот латинска танц додатоци, рачно изработени DIY

50-100CM сите полиестер tassel чипка, стомакот латинска танц додатоци, рачно изработени DIY

DEN 575.52

Стока
Достапно.

modname=ckeditor
-|-_-|- '

Детали

боја:
100CM ЦРВЕНА, 100CM БЕЛА, 100CM ЦРНА, 50CM БЕЛА, 50CM ЦРВЕНА, ЦРНА 50CM
Тип:
Fringe
Број На Модел На:
L8902
Употреба:
Завеса,Облека
Материјал:
100% Полиестер
Големина:
100CM 50CM
боја:
Црвено Црно Бело
Свеж

Избор на клиенти