.

.

New
Кристал Завеса Монистра Полиестер Tassel Tieback Завеса 2 парчиња/Пар Виси Топката &Tassel iDrapery Вратоврска Назад Топката Јаже Монистра Оркестарот

Кристал Завеса Монистра Полиестер Tassel Tieback Завеса 2 парчиња/Пар Виси Топката &Tassel iDrapery Вратоврска Назад Топката

DEN 1763.00
DEN 1855.68

Стока
Достапно.


дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор
1 Lot = 2 парче = 1 Пар за 1 прозорец

Детали

Материјал:
Мушка
Употреба:
Декоративни,Домашен Текстил,Завеса,Облека
Тип:
Клучни Tassel
Број На Модел На:
GQXX
Бренд Име:
POLIS
Повод:
перформанси, датум
Свеж

Избор на клиенти