.

.

New
Lannidaa Белгија Убавината На Ѕвезденото Небо Tapestry Gobelin Галакси Boho Дома Декор Ѕид Haning Црна Дупка Видите Психоделичен Таписерии

Lannidaa Белгија Убавината На Ѕвезденото Небо Tapestry Gobelin Галакси Boho Дома Декор Ѕид Haning Црна Дупка Видите Психоделичен

DEN 425.00
DEN 606.72

Стока
Достапно.


Плаќање :
1.Бидејќи според политика во однос на некои земји,пратката ќе се врати ако примачи'name не е завршена. 2) Големина можеби 1-2 см грешка поради рака мерка.Ние обезбедуваме Кина пост воздухопловната mail,e-пакување и за други комерцијални express до сите краишта на светот. Значи, пред да плаќаат ве молиме бидете сигурни дека тоа се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте 100% задоволни!Ви благодариме!.Купувачот Го Заштитите :
Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка.Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Visa,Mastercard,кредитни картички,QIWI,Western Union и Т/Т(Банкарски) и
офлајн плаќање.
За мазна експрес испорака,ве молиме бидете сигурни дека за името ќе лево е вашата целосна име.Нашата цена не го вклучуваат данокот,ДДВ или други давачки,да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе го прогласи објектот како "подарок" на ниска вредност.
Во опсегот на бесплатен превозот, Ние ќе го избере различни изразат според различни земји, за да се обезбеди на купувачот добиваат нивните предмети во најкусо време. Ве молиме изберете еден од нив да се плати.
Испорака :
1.
Lannidaa Убавината на Ѕвезденото Небо Tapestry Gobelin Галакси Boho Дома Декор Психоделичен Tapestry Ѕид Haning Црна Дупка Видите Вратата Завеса Точка Име : Tapestry Пакување листа : 1*Tapestry Материјал : Полиестер Големина : 150x100 CM, 150 X130 CM, 150cmx203cm Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пакет : 1 Компјутер/PVC Кеса Потсетување : 1) се Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Детали

Големина:
150X200CM, 150X130CM, 150x100CM
Материјал:
100% Полиестер
Тепих Продажба:
Капка брод
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
Lannidaa
Чистење Тип:
Рака Мие,Машина Перат
дизајн:
Aubusson
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Рамка:
No
Број На Модел На:
LTY98
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
Шема:
ѕвезденото небо
Тежина:
150g,250g,350g
Големина:
150x130CM,150X200CM(59.09X78.74Inch)
Свеж

Избор на клиенти