.

.

New
ново пристигнување сезона се промени автоматски прилагодете поставување на временски опсег DC12V дигитален тајмер со 16times за вклучување/исклучување на дневно, недел

ново пристигнување сезона се промени автоматски прилагодете поставување на временски опсег DC12V дигитален тајмер со 16times

DEN 1008.00
DEN 1977.60

Стока
Достапно.


пакување големина : 14*10*8cm.
Контрола на објекти може да биде патот светилка, неонски светилки, билборд, производство на опрема, емитува во ЖИВО,
и сето тоа на коло тела и апарати за дома треба поставување на време за да се контролира.
По 10 години на развој , компанијата има поставено добра бренд слика на пазарот., основана во 2006 година, во шенжен, која е полна со виталност и иновации, блиску до просперитет Хонг Конг.
Профил на компанијата
шенжен OBOS наука и технологија co.
Компанијата е извршување на интелигентни автоматизација контрола на електронските производи во областа на истражување, развој, производство и продажба
.
4 : Како за долговечност на предмети?
Нормално 2 години
Pres /R : Крајот.
Сега OBOS производи бас се извезуваат во повеќе од земји како Северна Америка, Европа, југоисточна Азија, латинска Америка и на Арапските земји, итн
Примена :
Производот може да ја отворите и да ги затворите сите видови на напојување автоматски според корисникот време.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1 : дали сте производител или трговец?
Ние сме производителот со производство искуство на повеќе од 12 години
2 : Она што е предност на вашата компанија производи :
правилно извршување-цена сооднос(На споредба на сеопфатна перформанси и цена )
3 : јас Може да се стави на моето лого на неа?
Секако, на корисниците на логото можат да се отпечатат или стави на предмети.

Детали

Тип:
Мини
Бренд Име:
OBOS
Теорија:
Дигитални
Број На Модел На:
BS26W
Употреба:
Тајмерот Се Префрлите
Функција:
со изгрејсонце и зајдисонце, автоматско прилагодување прилагодување на времето
dimmension(mm):
86*36*36
Работен напон:
DC 12V
Напон Спектар:
90%-110%
Фреквенција:
50/60Hz
отвори/затвори пати:
16times/ дневно /неделно
полно работно време опсег:
24hours или една недела
Просечната грешка:
2s/24 часа
Времето Опсег:
1min-168Hours
складирање на батеријата:
3 Години
Свеж

Избор на клиенти