.

.

New
10pcs Табла Маркер Пенкала Бела Табла Сува-Избришете Ознака парична Казна Nib Пенкало со Гумичка Гума шарени Магнетни Маркери за Пишување

10pcs Табла Маркер Пенкала Бела Табла Сува-Избришете Ознака парична Казна Nib Пенкало со Гумичка Гума шарени Магнетни Маркери

DEN 308.00
DEN 327.36

Стока
Достапно.


Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Или не, ве молам, точно пред исплата.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
Ве молиме Внимателно да ги Прочитате Следниве Политики пред Исплата. Ако не можете да го добиете вашиот пакет рок од 30 дена по испорака, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр.
Плаќање
1.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Карактеристики :
Течно пишување, нежен линии, и брзо сушење
Удобноста зафат за долго време да се напише без замор
Овие сува избрише пенкала се магнетни за лесно складирање на бела табла и капакот содржи мал гумичка
Јасно и живописно пишување, лесно erasable без траги лево
Погодна за пишување на керамика, бела табла, производи од пластични маси и др
Боја : 7 бои (розова боја/ црвен/ портокал/ зелена/ сина/ виолетова/ црн)
Должина : Околу.
Тоа е невозможно да се решат проблемите, ако ние не знаеме за нив!
3. Купи со доверба!
2. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање ;
2. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек .

Детали

боја:
Црвена, Зелена, Сина, Црна, Виолетова, По Случаен Избор
Пишување Медиум:
Табли
Бренд Име:
Tung Дрво
Квантитет На Пакет:
10 Пенкала/Кутија
Големина:
11.5X1cm
Број На Модел На:
SMT-52
Dual-страна Пишување:
No
Пакување:
opp
Мастило Пополнување Тип:
Не Е Применливо
Мастило Боја:
случаен
Свеж

Избор на клиенти