.

.

New
400*400*400mm/16inch Преносни Свитлива Фото Lightbox Фотографија Студио Додатоци LED Светло Кутија Softbox За dslr фото паметен Телефон

400*400*400mm/16inch Преносни Свитлива Фото Lightbox Фотографија Студио Додатоци LED Светло Кутија Softbox За dslr фото паметен

DEN 1670.40

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин.Ако одберете бесплатен превозот,Ние ќе го задржи правото за промена на конкретна компанија.36 lb Пакет Листа : 1 x Светлина кутија 1 x Црна позадина 1 x Белата позадина 1 x Микро USB Кабел Напомена : O ther додатоци n ot вклучуваат Ако не ви се допаѓа ова,повеќе објектот, ве молиме кликнете тука : Плаќање : 1.Ние ќе го користи надградба испратени до вас.Ви благодариме многу за вашиот одлична разбирање.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Идеален за да пука за мали производи. Враќање : 1.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве Молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Откако ќе го поставите цел,тоа значи дека ќе се прифати оваа одредба.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/Web Money. Повратни информации : 1. Магнетни структура, лесно за вас да се соберат. Карактеристики : Материјал : Пластични Позадина Големина : 92 * 40cm / 36.Ве молиме имајте предвид дека,Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,Брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Светла LED монистра, да обезбеди просек светлина за вашиот производ.Ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.

Детали

Пакет:
Yes
Материјал:
ABS Пластика
Големина (WxHxD):
40cm*40cm*40cm
Бренд Име:
CR CUREFOTO
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
softbox
Тежина:
about 1.1kg
Големина:
400x400x400mm
Свеж

Избор на клиенти