.

.

New
Цртан филм Кожа Покритие за Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 Таблета Случај на Животните Мечка, Волк Пеперутка Цвет Правец на свири Железна Кула

Цртан филм Кожа Покритие за Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561 Таблета Случај на Животните Мечка, Волк Пеперутка Цвет Правец

DEN 623.00
DEN 699.84

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Wekays
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561
Стил:
Моден
Материјал:
кожа
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Ширина:
14.95cm
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561
Пакет:
No
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Шаблон Тип:
Цртан филм
Функција:
Shockproof,Анти-Прашина
Должина:
24.19cm
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.6
Направен во :
Кина
Материјал:
Кожа + Силикони
Стил:
Симпатична Цртан Филм Дизајн
категорија:
Таблета Додатоци
Тип:
Таблета Опфаќа Случаи Торба Школка За Заштита На Кожата Fundas Coque
Функција:
Потпирачот , Card Slot , Паричник
функција 1:
За Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561
Карактеристика 2:
За Samsung Galaxy Tab E 9.6 Кожа Флип Цртан Филм Покрие Случај
функција 3:
За Samsung T560 T561 Носителот Стојат Кожа Покрие Случај
карактеристика 4:
Fundas Coque Capa За Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 T561
Свеж

Избор на клиенти