.

.

New
роуз печати мека Ultrabook покрие лаптоп ракав мини таблет случај 7 7.9 лаптоп заштитна кожата за ipad 4 случајот на ТБ-9387

роуз печати мека Ultrabook покрие лаптоп ракав мини таблет случај 7 7.9 лаптоп заштитна кожата за ipad 4 случајот на ТБ-9387

DEN 293.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


Детали

Стил:
Моден
Функција:
Водоотпорен,Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Материјал:
Гума
Ширина:
17.5cm
Пакет:
No
Бренд Име:
YioLiZy
Должина:
23.5cm
Број На Модел На:
9387
Модел Компатибилност:
за 7 инчен таблет компјутер
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Шаблон Тип:
Печати
Компатибилен Бренд:
За Microsoft
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Свеж

Избор на клиенти