.

.

New
HUWEI Случај За Huawei MediaPad М3 лајт 8 CPN-W09 AL00 8.0 Заштитна Smart Cover Кожа M3Yonth lite8 8.0 Таблета СТП Заштитник

HUWEI Случај За Huawei MediaPad М3 лајт 8 CPN-W09 AL00 8.0 Заштитна Smart Cover Кожа M3Yonth lite8 8.0 Таблета СТП Заштитник

DEN 392.00
DEN 412.32

Стока
Достапно.


Може само да им биде дозволено да аплицираат За HUAWEI Media Pad М3 лајт 8 , М3 Yonth Издание CPN-W09 CPN-AL00 8 инчен ,другите не ќе бидат во можност да го користите
Види Видео виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Случај

Детали

Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Бренд Име:
HUWEI
Ширина:
12.5cm
Должина:
21.5cm
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Материјал:
Faux Кожа
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
За CPN-W09 CPN-AL00
Број На Модел На:
За MediaPad М3 лајт 8
Стил:
бизнис
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Свеж

Избор на клиенти