.

.

New
За Новиот iPad 9.7 2017 Цртан филм Симпатична Мачка прекривачот За iPad Про 9.7 10.5 Воздух Air2 Мини 1 2 3 4 Таблета Случај Заштитна Обвивка Кеса

За Новиот iPad 9.7 2017 Цртан филм Симпатична Мачка прекривачот За iPad Про 9.7 10.5 Воздух Air2 Мини 1 2 3 4 Таблета Случај

DEN 863.52

Стока
Достапно.

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.7 2017 Цртан филм Симпатична Мачка прекривачот За i Pad Про 9. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.5 Воздух Air2 Мини 1 2 3 4 Таблета Случај Заштитна Обвивка Кеса
Известување >>>
Драг пријател
ако имате било каков проблем
ве молиме слободно контактирајте со нас
не се отвори спорот
И ве молам потврдете го вашиот таблет модел пред да го поставите цел
можете да проверите модел како и на овој начин
Проверете можете модел пред да го поставите цел
1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Детали

Пакет:
Yes
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Модел Компатибилност:
За Apple iPad Mini4 Мини 4 воздух air2 2 3 4 Про 9.7
Материјал:
PU
За IPad Модел:
iPad Про 10.5 инчен
Бренд Име:
newcool
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Функција:
Анти-Прашина
боја:
1 Боја (Како на сликата покажува )
Стил:
Fashiobale , Елегантен , Практични
Функција:
стојат носителот
Функција:
Шарени печатени , специјален дизајн
Употреба:
Девојка Деца Љубовник ,Роденденски Подарок за љубителите , Chrismas Подарок
Compatiable модел 1:
За iPad Про 9.7 Таблет
Compatiable модел 2:
За Apple iPad Mini 1 2 3 4 Mini2 Mini4 7.9 Таблет
Compatiable Модел 3:
За Apple iPad 2 3 4 5 6 Воздухот Воздухот 2
Одговара:
За Новиот ipad 9.7 2017 A1822 A1823
Свеж

Избор на клиенти