.

.

New
iBuyiWin 360 Ротирачки Случај за Samsung Galaxy Tab А6 10.1 Година P580 P585 Со S Pen Виткање Стојат Smart Cover Случај Funda+Подароци

iBuyiWin 360 Ротирачки Случај за Samsung Galaxy Tab А6 10.1 Година P580 P585 Со S Pen Виткање Стојат Smart Cover Случај

DEN 336.00
DEN 472.32

Стока
Достапно.

i Buyi Win 360 Ротирачки СТП Кожа Случај за Samsung Galaxy Tab 10.1 2016 Година P580 P585 Карактеристики на Производот : ·Компактен, Елегантен, Стилски. ·Дејствува како се залагаме за повеќе агли на гледање. ·Заштита на вашиот уред од гребнатини, прашина, шок. ·Моден дизајн ,лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. ·100% Сосема нов и направен од висок квалитет на СТП кожа. ·100% висок квалитет,прилагодени и совршено се вклопува за вашиот таблет. ·Специјално дизајниран за вашиот уред, и ќе се држи безбедно место. Компатибилност : За Samsung Galaxy Tab 10.1 2016 Година P580 P585 со S Pen ( Не одговара за T580 T585 ) Пакетот Вклучува : 1 x Таблета Случај 1 x Екран Филмот 1 x Специјалното Пенкало

Детали

Стил:
Моден
Ширина:
10.1inch
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Материјал:
PU
Должина:
10.1inch
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Тешко,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Бренд Име:
iBuyiWin
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab 10.1 Со S Pen СМ-P585 СМ-P580
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab 10.1 Со S Pen P585 P580
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
функција 1:
За Samsung Galaxy Tab 10.1 2016 Година P580 Случај Fundas Покрие Coque Capa
Карактеристика 2:
За Samsung Galaxy Tab 10.1 2016 Година P580 P585 Виткање Folio Флип Случај
функција 3:
Повеќе Агли На Гледање
Бои:
Достапни во Повеќе Бои
Пад на превозот:
Поддршка
промет на големо и промет на мало со:
Поддршка
Бесплатен Дар 1:
Screen Protector ( Не Калено Стакло )
Бесплатен Дар 2:
Перо Пен
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти