.

.

New
Моден Тастатура случај за Lenovo thinkpad X1 хеликс 2 gen2 Таблет КОМПЈУТЕР за Lenovo thinkpad X1 хеликс 2 gen2 Тастатура случај маска

Моден Тастатура случај за Lenovo thinkpad X1 хеликс 2 gen2 Таблет КОМПЈУТЕР за Lenovo thinkpad X1 хеликс 2 gen2 Тастатура случај

DEN 3967.00
DEN 4175.52

Стока
Достапно.


Моден Тастатура случај за Lenovo thinkpad X1 хеликс 2 gen2 Таблет КОМПЈУТЕР за Lenovo thinkpad X1 хеликс 2 gen2 Тастатура случај маска

Детали

Стил:
Моден
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
за thinkpad X1 хеликс 2 gen2
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Материјал:
PU
Бренд Име:
Anki
Модел Компатибилност:
thinkpad X1 хеликс 2 gen2
Тип:
Со Тастатура
Апликацијата Лаптоп Големина:
Само 11,6
Свеж

Избор на клиенти