.

.

New
Висок Квалитет Таблета Лагер Ракав Торба за Apple iPad Mini 1/2/3/4 Покрие Случај за iPad Воздух 2 Воздух 1 Ретината Ракав Торба +1 Специјалното Пенкало

Висок Квалитет Таблета Лагер Ракав Торба за Apple iPad Mini 1/2/3/4 Покрие Случај за iPad Воздух 2 Воздух 1 Ретината Ракав Торба

DEN 417.00
DEN 604.32

Стока
Достапно.

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот и да ви понуди. (4), Ние ќе брод вашата нарачка преку Сингапур Пост,Aliexpress Превозот,и др.
Ние многу го цениме ако може да ни даде 5 ЅВЕЗДИ & Позитивни Повратни информации по што доби и го потврди својата цел. И DONOT остави негативни повратни информации директно пред да контактирате со нас. (5) Ние сме во состојба да ја контролира било обичај задоцнување или данок,и вие ќе бидете одговорни за било какви давачки или сопствени трошоци. Она што БОЈА ви се потребни , ве молиме изберете боја ви се потребни, и ние ќе брод тоа по ваш избор ПОБРЗО. (2) "Економски Mail" е само следење за време на својот пат во Кина или Размена на Земјата.
Пакет се Вклучени : ( Не се вклучуваат таблета)
1 * Ракав Торба
1 * Специјалното Пенкало ( ова е подарок ; брод со случаен избор на боја )
1 * Слушалка Кабел Winder ( ова е подарок ; брод со случаен избор на боја )
Парцела Видот на Превозот Метод Дестинација Проценува Време на Испорака Aliexpress Превозот Ali Express Saver Превозот руската Федерација 15-35 Дена препорачана Пошта на руската Воздух 16-39 Дена Express Mail Русија Експрес-SPSR 11-18 Дена препорачана Пошта CORREOS PAQ 72 Шпанија 10-35 Дена Економски Mail Correos Економија 20-38 Дена препорачана Пошта Posti Финска, руската Федерација 16-39 Дена Белорусија и Украина Естонија Летонија Литванија препорачана Пошта e-Пакет U. (3) Сите iterms ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена по receiveing вашата целосна исплата, се обрне внимание на lattest следење, ве молиме. На 7-25 Дена препорачана Пошта Сингапур Пост целиот свет 15-60 Дена препорачана Пошта Кина Пост Регистрирани Воздух Mail целиот свет 15-60 Дена препорачана Пошта на Посебна Линија YW Повеќето земји 15-60 Дена Aliexpress Превозот
Ali Express Стандард За Испорака
( Препорачувам !!! ) Целиот свет 16-38 Дена Aliexpress Превозот Ali Express Премиум Превозот целиот свет 5-35 Дена Економски Mail Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус целиот свет 15-60 Дена Економски Mail 4 PX Сингапур Пост НП Про целиот свет 15-60 Дена Економски Mail Кралската Пошта Економија Велика Британија 10-28 Дена Економски Mail Yanwen Економски Воздух Mail Повеќето земји 15-60 Дена Економски Mail Sun You Економски Воздух Mail Повеќето земји 15-60 Дена
(1) Ако сте во Бразил , времето за испорака е 25-90 дена , без разлика на тоа каков вид на превозот метод, бидејќи на обичај.

Детали

Ширина:
13.5cm
Должина:
20cm
Стил:
Повик
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Модел Компатибилност:
За iPad Mini 1/2/3/4, За iPad Воздух 1/2
Апликацијата Лаптоп Големина:
7.9
Тип:
Sleeve/Торбичка
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Бренд Име:
Kocurtop
Број На Модел На:
За iPad Mini 1/2/3/4, За iPad Воздух 1/2
Материјал:
Полиестер
Производот:
За iPad Mini 1/2/3/4 Воздух 1/2 Мека Торба Ракав
Компатибилен Модел:
За iPad Mini 1 2 3 4 За iPad Воздух 1 2
Големина:
For Mini 1/2/3/4 7.9inch, For iPad Air 1/2 9.7inch
боја:
Црна, Нане Зелена, Црвена Роза, Розова
Стил:
Бизнис / Неврзан / Мода
Пакет:
OPP вреќа
Функција:
Shockproof Мека Ракав Торба Случај
Тип:
Таблета Ракав Торба За iPad Мини / Ер Серија
Трговија на големо:
на располагање
бесплатен подарок:
1 Специјалното Пенкало
Свеж

Избор на клиенти