.

.

New
Случај за Samsung Galaxy Tab 3 Лајт 7.0 Shockproof Потпирачот Децата Безбедно Покритие за Samsung Galaxy Tab 3 Лајт 7.0 T110

Случај за Samsung Galaxy Tab 3 Лајт 7.0 Shockproof Потпирачот Децата Безбедно Покритие за Samsung Galaxy Tab 3 Лајт 7.0 T110

DEN 437.00
DEN 546.24

Стока
Достапно.


Карактеристики на производот : Премиум Категоризирани Материјал - Еколошки силикони + тврда пластика. Мулти-функционални Карактеристики - Shockproof ,Капка отпор,Анти-Прашина,Стојат Носителот Bionic Дизајн – Сунѓерот дизајн шок апсорпција, затворен дизајн водоотпорен. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид - Исклучиво наменета за Samsung Galaxy Tab 3 Лајт 7.0 (T110) . НЕ се компатибилни со другите модели
Вистински Phots :

Детали

Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Shockproof,Капка отпор,Тешко,Анти-Прашина
Стил:
Моден
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Должина:
7.36inch
Пакет:
Yes
Бренд Име:
eAmpang
Материјал:
силикон
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab 3 Лајт 7.0 Случај
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
4.28inch
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Модел Компатибилност:
За Samsung T110
Тип:
капак ,случај, coque, capa, fundas ,школка ,carcasas ,торбичка
Материјал:
Еколошки силикони + тврда пластика.
Име 1:
случај за Samsung Galaxy Tab 3 Лајт 7.0
Име 2:
маска за Samsung Galaxy Tab 3 Лајт 7.0
Име 3:
coque за Samsung Galaxy Tab 3 Лајт 7.0
Свеж

Избор на клиенти