.

.

New
За Apple Новиот iPad 2017 Ослободување 9.7 инчен Тешки Влијание Случај Тешки Оклопи Хибрид Анти-удар Силикон Тешко Задниот Поклопец

За Apple Новиот iPad 2017 Ослободување 9.7 инчен Тешки Влијание Случај Тешки Оклопи Хибрид Анти-удар Силикон Тешко Задниот Поклопец

DEN 456.00
DEN 624.48

Стока
Достапно.

Опис На Производот : 1. нови 100% 2.Висок квалитет на случај 3.Мода, популарна, удобно 4.Добра визија чувство и натпревар со разубават стил 5.Може да се појавување на вашиот таблета 6.Совршено одговара на обликот Спецификации : содржина : Таблета случај x1; таблета не се вклучени

Детали

Функција:
Shockproof,Капка отпор,Тешко,Анти-Прашина
Број На Модел На:
За Apple Новиот iPad 2017
Ширина:
0cm
Должина:
0cm
Материјал:
Пластични
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Meracly
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
За IPad Модел:
iPad 9.7 инчен 2017
Модел Компатибилност:
За Apple Новиот iPad 2017
Свеж

Избор на клиенти