.

.

New
Zimoon Случај За Нови Амазон поттикне 8 E-book Кожа Покритие За Сите Нови Kindle Е-читач на пораки Со Екран Заштитник

Zimoon Случај За Нови Амазон поттикне 8 E-book Кожа Покритие За Сите Нови Kindle Е-читач на пораки Со Екран Заштитник

DEN 293.00
DEN 574.08

Стока
Достапно.


Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!
Руски пријатели, ве молиме забелешка : Бидејќи односот меѓу вашата земја е царинската политика; да се пополни целосно точна адреса и примачот информации ве Молиме да ги преземе, Инаку не можете да ја примите вашата стока; ви благодариме!
секој случај со екран заштита филм

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Добредојдовте на Zimoon Продавница! Ние ќе се обидеме нашето најдобро за вас! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Детали

Модел Компатибилност:
за нова поттикне 2016 година 8 генерација
Број На Модел На:
Z3001
Стил:
Повик
Компатибилен Бренд:
За Амазон Поттикне
Материјал:
PU
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Бренд Име:
zimoon
Ширина:
15cm
Должина:
10cm
Апликацијата Лаптоп Големина:
6
Свеж

Избор на клиенти