.

.

New
Моден Цртан филм Нови Потчинети Карактер Кожа Стојат Случај smart Покритие За Samsung Galaxy Tab Со 9.7 T555 T550 Случај со пенкало подарок

Моден Цртан филм Нови Потчинети Карактер Кожа Стојат Случај smart Покритие За Samsung Galaxy Tab Со 9.7 T555 T550 Случај со пенкало

DEN 491.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.


Бесплатен превозот Мода Цртан филм Нови Потчинети Карактер СТП Кожа Стојат Случај smart Покритие За Samsung Galaxy Tab Со 9.7 T555 T550 случај со пенкало подарок
1.100% Сосема нов висок квалитет на стп кожа случај за Samsung T550.
2.Независна пластични holster внатрешноста на stent,со специјални материјали,против пролизгување, анти-нула функција, машината не е лесно да слајд.
3.Тенок, компактен & лесни, стилски дизајн.
4.Заштитете го вашиот подлога од нула, нечистотија, влијание и шок.
5.Овозможува лесен пристап до сите екстерни функции на вашиот подлога.

Детали

Функција:
Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Ширина:
9.7inch
Пакет:
No
Должина:
9.7inch
Број На Модел На:
SAMT098s-T550
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Бренд Име:
Eurynome
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Модел Компатибилност:
За T550 T555
Свеж

Избор на клиенти